Host Guest

Děkujeme Vám za váš zájem o psaní pro nás! Rádi bychom měli přispěvateli a jsme také k dispozici pro hostující příspěvky na blogy, které by oslovily naše cílové publikum.

Naším hlavním účelem je vytvářet spolupráci a podporovat vztahy mezi našimi diváky.

Naše publikum je nejdůležitější částí této komunity a snažíme se poskytnout našim čtenářům nejvíce originální obsah a kvalitní dostupné informace.

Před odesláním příspěvku hostujte následující pokyny:

• Poskytuje kvalitní, praktické rady, které jsou naším čtenářům vnímány.• Zahrnuje všechny informační odkazy, text odkazu atd., Které chcete zahrnout do publikované verze vašeho příspěvku.

• Neporušuje žádná autorská práva.

• Obsahuje nadpis, text a text.

• Vezměte prosím na vědomí, že pro kontrolu vašeho podání může trvat až 10 dní. Neposílejte prosím v tuto chvíli emaily "připomenutí" - nebudou nám pomáhat dostat se k vašemu podání rychleji.

Jak odeslat svůj host:Pošlete e-mail pomocí položky "POČET POHYBU" v řádku předmětu. Ve svém e-mailu uveďte následující: Název, obsah, přílohy pro fotografie a krátké bio s výstřikem hlavy, pokud se rozhodnete jej zahrnout. (Vaše bio musí být méně než 150 slov a může obsahovat odkazy na vaše webové stránky a profily sociálních médií.)

Obsah musí být odeslán jako dokument ve formátu Word nebo HTML a my se budeme snažit, aby vaše formátování zůstalo neporušené.

Neexistují žádná rigidní pravidla týkající se délky, ale měla by být dostatečně dlouhá na to, aby byla podstatná (min. 200 slov), ale nebyla příliš dlouhá.Neváhejte odkazovat na příspěvky na našem současném blogu, ale prosím použijte externí odkazy pouze jednou nebo dvakrát.